česky česky
english english
deutsch deutsch
francais francais
polski polski
Aktuality
Úvod O firmě Produkty Články Certifikáty Kontakty
Projekt - ZDRAVÝ ČLOVĚK -
NOVINKA: Karta zdraví Trombi® - s integrovanou rezonanční vlnou ®. Tato karta chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů. Užívání je zcela jednoduché - Trombik® si nalepíte přímo na přístroj. Karta zdraví Trombi ® (mobil) . Karta zdraví Trombi ® (počítač, iPad...) . Darujte Kartu - darujete Zdraví. Více
NOVINKA : Naše firma vyvinula a pro své klienty uvedla na trh Karty zdraví. Karta s prvkem HALM® získává stále větší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM® obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje lidské teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR-A. Karta zdraví HALM® - vhodná také jako dárek. Darujte Kartu - darujete Zdraví.
Archiv aktualit

Terapie Heidelberg s.r.o.

FAKTA O FIRMĚ A JEJÍCH VÝROBCÍCH

Ing. Eugen Motyka

zakladatel firmy Terapie Heidelberg s.r.o.

Vystudoval  měřící, regulační
a vysokofrekvenční elektrotechniku.
Mimo jiné se zabýval zdravotní
elektrotechnikou – konstrukcí
laserových přístrojů, které používala
a používá dodnes spousta lékařů.
Metoda je to velmi úspěšná,
ale nebezpečná. Terapii lze provádět pouze
v prostředí k tomu určeném a smí ji praktikovat pouze lékař.

Aby měla  tato terapie co nejlepší efekt, musí být opakovatelná.

V České republice je tato metoda velmi oblíbená, léčebné výsledky jsou skvělé, ale technické možnosti velmi chabé. V té době  se ing. Eugen Motyka rozhodne, že svou rodnou zemi natrvalo opustí a emigruje do Německa. Tady se poprvé setkává s bioenergetikou člověka, objasňuje bioenergetické procesy a dává jim pevný fyzikální základ.

1991 - První léčebný přístroj vzniká v Německu a slaví první velký úspěch – celkové vyléčení atopického ekzému u 4 měsíční vnučky Isabell.

1992 - Na světě je další přístroj ing. Eugena Motyky a dostává název henex. Novinkou přístroje je sonda, která se dá přilepit přímo na tělo a aplikační pero typu PEN.

1994 - Vzniká přístroj henex s obrovským terapeutickým účinkem pomocí 2 sond.

1996 - Přístroj henex je odeslán do Prahy na SÚKL (Státní Ústav pro Kontrolu Léčiv) ke klinickým zkouškám.

1996 - 1998 Probíhají klinické zkoušky, na kterých pracuje lékař MUDr. Marcel Paszanda. Na základě těchto klinických zkoušek je přístroji henex udělen první certifikát CE.

1998 - založení firmy terapie Heidelberg s.r.o. a zaregistrování loga.

1998 - Po přečtení knihy "Lékař a umění léčit“ od MUDr. Pekárka  ing. Eugen Motyky navázal kontakt s Prof. Dr. rer. nat Güntherem HEIMEM z Univerzity v Heidelbergu (ten se zabývá diagnostikou TRD - Termoregulační Diagnostikou dle Dr.  Eamsta SCHWAMMA a Dr. Johanna Josta REEH). MUDr. Pekárek spolupracoval s Prof. Heimem a také prováděl klinické zkoušky na přístroji TRD.

 

Praha 1997- MUDr.Miroslav Pekárek

Prof. Dr. Günther Heim - 1999

Dr. Ing. Johann - Jost Reeh – 2007

Dr. Med. Harry Lamers, Prof. HEOS Dr. Mark Bottu 2008

Proto je také ze strany ing. Eugena Motyky podniknut krok k novému vývoji přístroje STRD.

2001 - Zkonstruován ing. Eugenem Motykou zcela první Thermograf SCAN LT a zavedl novou metodu scenování oblastí těla o názvě STRD který slouží k bezkontaktnímu snímání teploty člověka a zároveň k dokumentaci výsledků léčení přístrojem henex.

2006 - Ing. Eugen Motyka se seznamuje s Dr. Krzysztofem Krupkou z Polska, Dr. Krupka kupuje od firmy HENEX několik přístrojů henex, Termograf SCAN LT a začíná jejich vzájemná  spolupráce (firma HENEX a firma BONA VITA). V témže roce probíhají také klinické zkoušky, které dělají polští lékaři dr. Kasierska a dr. Nowacki a na základě těchto zkoušek prováděných na přístroji henex je firmou Bona Vita vydán certifikát.

 

 

16.07.2008 - Přístroje henex a henex-Termograf SCAN LT získávají v České republice certifikáty CE 1015 – Zdravotnický přístroj.

2008 - Vzniká nová verze přístroje, 

Tělová sonda PEN

2009 - Zkonstruován nový přístroj henex- Diagnostic, který se používá při vyšetření STRD k metabolickému vyhodnocení.

Na světě je další verze přístroje henex-Bio. Dá se používat dlouhodobě a má ochranný charakter (zdravotnický personál, při kontaktu s nemocným atd.).

henex- Harmonie – nový přístroj  s jehož pomocí dochází k efektivnějšímu získání tepelné rovnováhy v organismu – tzn. k vytvoření ideálních podmínek a tím ke vzniku nových, zdravějších buněk v organismu.

2010 - Je zaregistrováno motto ing. Eugena Motyky: „ REZONANČNÍ VLNA JE ENERGIÍ ŽIVOTA.“ ®

2010 - Vznikají nové verze přístroje henex-Perfect. Je velmi oblíben pro jednoduchost v užívání.

Firma Terapie Heidelberg s.r.o. získala informace o padělání dosud zkonstruovaných léčebných přístrojů na polském trhu.

2011 - Ing. Eugen Motyka učinil objev, který objasňuje podstatu lidské existence (vydáno v brožurce).

https://www.youtube.com/watch?v=eoVXsWykiQU

2012 - Zkonstruován STRD Scan TEST – přístroj, který slouží ke snímání teploty organizmu přes oděv (využívá se na prezentacích).

V roce 2012 je zaregistrována značka HALM (harmonizující světelný amplifikátor) a také značka Trombi.

2013 – Na svět přicházejí zcela nové přístroje s integrovaným systémem HALM s vyšším účinkem léčby – henex-Energy, henex-Lux, henex-Activ a novinka pro sportovce – henex-Sport.

Ing. Eugen Motyka i nadále vymýšlí, zdokonaluje a konstruuje další přístroje a má velké přání:

"Ať všechny přístroje firmy Terapie Heidelberg s.r.o. pomáhají uzdravovat co nejvíce lidí na celém světě.“